Motorobot PF 62 - diskusní fórum

Index fóra » Opravy » Jan Raab - Zlobí motor PF62 aneb jak jsem to řešil já


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /3w/wz.cz/p/pf62/forum/db_layer.php on line 31

Odesláno: 30.10.2010 [00:41]

Doporučuji všem přečíst si podrobný a velice přínosný článek "Zlobí motor PF62 aneb jak jsem to řešil já" od pana Jana Raaba - najdete ho v sekci "Návody" na hlavní stránce.

Odesláno: 26.08.2015 [13:58]

Toto je reakce na následující příspěvek:

Doporučuji všem přečíst si podrobný a velice přínosný článek "Zlobí motor PF62 aneb jak jsem to řešil já" od pana Jana Raaba - najdete ho v sekci "Návody" na hlavní stránce.

Bohužel tam článek není.

Odesláno: 25.01.2016 [14:08]

Toto je reakce na následující příspěvek:

Doporučuji všem přečíst si podrobný a velice přínosný článek "Zlobí motor PF62 aneb jak jsem to řešil já" od pana Jana Raaba - najdete ho v sekci "Návody" na hlavní stránce.

Pamatuji si jej taky, byl přínosný protože to v něm bylo probraný pěkně od základu, žádné papouškování starých známých faktů. Ale v sekci Návody není. Kde tedy je?

Odesláno: 24.08.2016 [10:09]

Toto je reakce na následující příspěvek:

Doporučuji všem přečíst si podrobný a velice přínosný článek "Zlobí motor PF62 aneb jak jsem to řešil já" od pana Jana Raaba - najdete ho v sekci "Návody" na hlavní stránce.

Správně by admin měl napsat, že článek tam kdysi byl. Ale to nám admine nepomůže, my co si chceme "přínosný" článek přečíst potřebujeme, aby tam článek byl teď. Jenže on tam není!!! Hlavně že tam furt visí Nastavení zapalování - přepočet mm na stupně, který je úplně špatně.

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen.

Počet témat: 46 • Počet příspěvků: 174 • Počet registrovaných uživatelů: