Motorobot PF 62 - diskusní fórum

Index fóra » Řešení problémů » netáhne do kopce


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /3w/wz.cz/p/pf62/forum/db_layer.php on line 31

Odesláno: 08.05.2010 [15:34]

V zimě jsme s dědem opravovali pro jednoho známého jeho pf-ku, střílela do karbeca a nešla nastartovat, podle rad tohoto webu jsme nastavili správný předstih a jezdilo to, tak sme to známému dovezli zpět s tím, že až bude teplo, že to pudeme projet. Tak jsme to dneska zkoušeli jede pěkně, ale problém je, že jak příde kopec, klidně i sebemenší, tak netáhne a nejde poznat rozdíl mezi přidáním plynu od čtvrtky nahotu, z kopca a po rovince jede jak divá, ale do toho kopca prostš nechce jet... Tak mě napadlo, že by to mohlo bejt netěsností výfuků, ale nejsem si jistej... Jestli máte někdo podobné zkušenosti, tak prosím o radu. Děkuji předem za rady.

Odesláno: 28.06.2010 [11:13]

Toto je reakce na následující příspěvek:

V zimě jsme s dědem opravovali pro jednoho známého jeho pf-ku, střílela do karbeca a nešla nastartovat, podle rad tohoto webu jsme nastavili správný předstih a jezdilo to, tak sme to známému dovezli zpět s tím, že až bude teplo, že to pudeme projet. Tak jsme to dneska zkoušeli jede pěkně, ale problém je, že jak příde kopec, klidně i sebemenší, tak netáhne a nejde poznat rozdíl mezi přidáním plynu od čtvrtky nahotu, z kopca a po rovince jede jak divá, ale do toho kopca prostš nechce jet... Tak mě napadlo, že by to mohlo bejt netěsností výfuků, ale nejsem si jistej... Jestli máte někdo podobné zkušenosti, tak prosím o radu. Děkuji předem za rady.

Ahoj,
něco podobného se mi stalo se škodou 120 LS. Vyměnil jsem svíčky (za nové) a začlo to jezdit i do "kopce". Zkusil bych to a hlavně to doho nekujup svíčky made in japan např. NGK, jsou strašně háklivé na přesné dávkování smesi. Jednou ji utopíš (uch..ješ) a můžeš ji zahodit, ani vyprání nepomůže.

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen.

Počet témat: 46 • Počet příspěvků: 174 • Počet registrovaných uživatelů: