Motorobot PF 62 - diskusní fórum

Index fóra » Připomínky » Reakce na nové diskuzní fórum

2 »

Odesláno: 19.11.2008 [23:10]

Vážený pane Sedláčku bude to velice dobré konečně přehledné každý snadno najde co bude zrovna potřebovat k řešení svého problému.Já osobně se na to moc těším.Moc Vám děkuji za všecky a jsem rád že poslední článký prošli vaší cenzurou urážky a napadání do tohoto Fora nepatří a neřeší žádný problém.

Odesláno: 20.11.2008 [04:23]

zdravím,díky za nové forum,. myslím, že to bude více přehledné. ohnut

Odesláno: 20.11.2008 [10:28]

Zdravím a pozdravuji,
kvituji že se diskusní fórum rozškatulkovalo do této podoby. Kdybych si dal práci, našel bych v původním cca rok starý příspěvěk, kde jsem toto navrhoval, jsem rád že se to realizovalo, ikdyž to asi nebylo na můj podnět :o)) teď jeden dotaz. Dělal jsem diskusní fórum pro naše hasiče a po čase, kdy tam přibývaly příspěvky se nám tam nahlásily "roboti" a zaspamovaly nám diskusi. V původní diskusi na PF62 to bylo ošetřeno zadáním hesla "motorobot". U mnou tvořené, je to ošetřeno zadáním kódu z obrázku a ještě pozpátku (phpbb diskuze). Tady jsem si všim při registraci vyskakovacího okna, které nevím jestli to ošetřuje nebo ne. Jen aby se na to co nejdříve myslelo, neboť my tu naší hasičskou diskusi museli smazat a začít od začátku. Jinak dobrá práce ! Bude nějaká migrace zajímavých článků z původní diskuze na novou ? Vím, že je to časově náročné roztřídit, ale za zamyšlení by to stálo, třeba by pomohli lidé, co ty příspěvky psaly. S pozdravem Marek


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /3w/wz.cz/p/pf62/forum/db_layer.php on line 31

Odesláno: 20.11.2008 [10:37]

Výše uvedený příspěvek jsem psal já (ZiMa) a je vedený jako anonym...hmhmhm

Odesláno: 20.11.2008 [17:59]

Važeny Pan Sedlaček. Podla mna je to ovela prehladnejšie a je to super. Dakujem a s pozdravom Tono.

Odesláno: 20.11.2008 [18:04]

Toto nové diskuzní forum se mně velice líbí. Je to dobře rozvrženo a každý si zde ihned najde to co potřebuje. Myslím si, že je to to, co bylo zapotřebí. Stávající forum je totiž díky tlachání o nesmyslech a díky vzájemnému obviňování se z nesmyslů dost nepřehledné. S pozdravem Vladimír.

Odesláno: 20.11.2008 [21:01]

Zdravím pana Sedláčka a nové zpracování stránek.Já jako nepříliš velký znalec tohoto stroje jsem hledal na stránkách rady.Za tu dobu jsem byl nucen několikrát PF-ku opravovat.Vyhledávání informací mi zabralo spoustu času. Nyní se blýská na lepší časy.S pozdravem Míra Kočí Jablonecko

Odesláno: 20.11.2008 [21:12]

Pane Sedláček, i já se připojuji k ostatním. Forum dostalo nový kabát a nemá chybu!! Luboš Pokorný

Odesláno: 21.11.2008 [07:12]

Chtěl bych tímto positivně reagovat na novou tvář těchto stránek včetně nápadu s diskusní rubrikou a přehledného rozdělení jednotlivých témat. Také děkuji autorovi za velmi povedenou práci, kterou tomu věnoval s konstatováním, že už to ani lepší být vymyšleno a zpracováno nemůže. Hradecký

Odesláno: 22.11.2008 [17:19]

Vážený pane Sedláčku. Jako častý účastník na Vašich stránkách využívám Vaší - předpokládám upřímné výzvy - k vznesení připomínek u příležitosti jejich modernizace. Vzhledem k tomu, že v oboru, o kterém je řeč jsem laik a neznám všechny možnosti aplikace a ošetření proti zneužití, zaměřím se jen na pohled z technického hlediska mé profese k provozování stávajících stránek podpořený názorem mnoha těch, kteří se často obraceli na mou soukromou adresu se žádostí o pomoc a osobní účasti na nich. Celé mé zamýšlení staví na skutečnosti, že by měly sloužit a lépe všem, - hlavně začínajícím a nezkušeným, kteří chtějí pokračovat v duchu tvůrců těchto strojů. Nerad bych opakoval slova chvály na nové pojetí stránek. Plně s dosavadním hodnocením ostatních souhlasím, protože jste odvedl kus poctivé a mravenčí práce, která by měla být po právu oceněna. Byl bych nerad, aby jste se po čase dočkal zklamání. Nejsem ? estet ? , proto tvrdím, že každá ženská když přijde od kadeřníka vypadá jinak než další dny u plotny. Vše se ukáže až po nějaké době, protože vše záleží jen na lidech, což Vy už neovlivníte. Vás to zavázalo, což v jejich případech je jim dovoleno všechno. Prosím, neberte to osobně a nenechte se odradit pokud Vás navedu na jiný úhel pohledu, než tomu bylo doposud. Neberte to jako bagatelizaci Vašeho snažení, ale jako další možnost k zamýšlení, protože na jiných fórech to existuje, funguje a bylo by škoda, abychom ? pokulhávali za ostatními?. 1.- Nové pojetí je přehledné, bohužel složitější pro nezkušené začátečníky a starší ročníky, kteří neměli možnost vyrůstat s počítačem jako Vaše generace. ( O tom svědčí i evidentní provoz na původních stránkách v poměru k novým ). 2. ? Rozškatulkování je přehledné a dostačující jen pro ty, kteří chtějí jen koupit a prodat využívajíc finančního byznysu těchto strojů. Poctivý milovník koníčků se nikdy nevymlouvá na nedostatek času jako zde a věnuje mu veškerý svůj volný čas. Zajímavé a poučné pasáže si ukládá do vlastního souboru a neztrácí čas hledáním, což za něho nevyřeší ani nové provedení stránek. Proto navrhuji škatulky inzerce ke zpoplatnění. 3. ? Po vzoru ostatních fór doporučuji zavést bodové hodnocení úrovně vloženého příspěvku čtenářem co do úrovně obsahu a způsobu prezentace tak, aby autor sám sebekriticky si uvědomil, zda je přínosem, nebo zátěží těchto stránek. To by bylo třeba na úkor evidence počtu příspěvků. 4. - Vím, že drtivá účastníků bude nakloněna pro nové pojetí stránek ? což je i logické k počtu pokročilých, přesto navrhuji ponechat stávající ? činnost stránek? aspoň zkušebně po nějakou dobu, než bude vytvořena nová škatulka u nového provedení jen pro laiky a začátečníky ? školní mládež ), kteří často svými neodbornými formulacemi a dotazy připravují půdu pro nežádoucí a komplikované situace . Zároveň to nebude působit urážlivě pro tzv. ? pokročilé ? , které často ponižuje podrobný výklad určený jen začínající mládeži !! Věřím, že by ubylo vzájemného napadání už z důvodu separace a časového omezení, kterým se tu stále operuje. Nebo máte připravený jiný způsob jak zabránit stávající situaci i na nových stránkách ?? I tak přeji hodně úspěchu novému provedení Zdraví S. J. solny.josef@seznam.cz

Odesláno: 23.11.2008 [11:37]

Toto je reakce na následující příspěvek:

Vážený pane Sedláčku. Jako častý účastník na Vašich stránkách využívám Vaší - předpokládám upřímné výzvy - k vznesení připomínek u příležitosti jejich modernizace. Vzhledem k tomu, že v oboru, o kterém je řeč jsem laik a neznám všechny možnosti aplikace a ošetření proti zneužití, zaměřím se jen na pohled z technického hlediska mé profese k provozování stávajících stránek podpořený názorem mnoha těch, kteří se často obraceli na mou soukromou adresu se žádostí o pomoc a osobní účasti na nich. Celé mé zamýšlení staví na skutečnosti, že by měly sloužit a lépe všem, - hlavně začínajícím a nezkušeným, kteří chtějí pokračovat v duchu tvůrců těchto strojů. Nerad bych opakoval slova chvály na nové pojetí stránek. Plně s dosavadním hodnocením ostatních souhlasím, protože jste odvedl kus poctivé a mravenčí práce, která by měla být po právu oceněna. Byl bych nerad, aby jste se po čase dočkal zklamání. Nejsem ? estet ? , proto tvrdím, že každá ženská když přijde od kadeřníka vypadá jinak než další dny u plotny. Vše se ukáže až po nějaké době, protože vše záleží jen na lidech, což Vy už neovlivníte. Vás to zavázalo, což v jejich případech je jim dovoleno všechno. Prosím, neberte to osobně a nenechte se odradit pokud Vás navedu na jiný úhel pohledu, než tomu bylo doposud. Neberte to jako bagatelizaci Vašeho snažení, ale jako další možnost k zamýšlení, protože na jiných fórech to existuje, funguje a bylo by škoda, abychom ? pokulhávali za ostatními?. 1.- Nové pojetí je přehledné, bohužel složitější pro nezkušené začátečníky a starší ročníky, kteří neměli možnost vyrůstat s počítačem jako Vaše generace. ( O tom svědčí i evidentní provoz na původních stránkách v poměru k novým ). 2. ? Rozškatulkování je přehledné a dostačující jen pro ty, kteří chtějí jen koupit a prodat využívajíc finančního byznysu těchto strojů. Poctivý milovník koníčků se nikdy nevymlouvá na nedostatek času jako zde a věnuje mu veškerý svůj volný čas. Zajímavé a poučné pasáže si ukládá do vlastního souboru a neztrácí čas hledáním, což za něho nevyřeší ani nové provedení stránek. Proto navrhuji škatulky inzerce ke zpoplatnění. 3. ? Po vzoru ostatních fór doporučuji zavést bodové hodnocení úrovně vloženého příspěvku čtenářem co do úrovně obsahu a způsobu prezentace tak, aby autor sám sebekriticky si uvědomil, zda je přínosem, nebo zátěží těchto stránek. To by bylo třeba na úkor evidence počtu příspěvků. 4. - Vím, že drtivá účastníků bude nakloněna pro nové pojetí stránek ? což je i logické k počtu pokročilých, přesto navrhuji ponechat stávající ? činnost stránek? aspoň zkušebně po nějakou dobu, než bude vytvořena nová škatulka u nového provedení jen pro laiky a začátečníky ? školní mládež ), kteří často svými neodbornými formulacemi a dotazy připravují půdu pro nežádoucí a komplikované situace . Zároveň to nebude působit urážlivě pro tzv. ? pokročilé ? , které často ponižuje podrobný výklad určený jen začínající mládeži !! Věřím, že by ubylo vzájemného napadání už z důvodu separace a časového omezení, kterým se tu stále operuje. Nebo máte připravený jiný způsob jak zabránit stávající situaci i na nových stránkách ?? I tak přeji hodně úspěchu novému provedení Zdraví S. J. solny.josef@seznam.cz

P.Solný děkujem za vyčerpávající příspěvek,který opět nemá hlavu ani patu a nikomu nic nedá jako ostatně vaše všechný příspěvky...pan Sedláček je třída,že udělal toto forum..a mohl bych tu jmenovat spousta lidiček co se snaží pomoci a neváhají dát radu...v čem mohu souhlasit je zaplatit za inz.ale proč platit zde???. když v annonci,Hyperinzerci adt.je to zadarmo???moc sem nechodím,ale přečetl jsem všechny odpovědi a příspěvky od vás pane Solný...melete a melete kolem všeho,ale nikomu jste nedal žádnou,ale opravdu žádnou radu...například když vás prosily o radu kde se nechají sehnat nebo udělat ozubená kola..místo odpovědí nevím nebo v téhle fabrice jste popsal tvrdost všech nerostů,ůhly,frézy,cementování atd...tak to podle mě tohle není odpověď vše je vygooglováno jak já říkam..rád bych věděl kolika lidem jste dal odpověď kteří vám píšou na soukromou adresu..jestli vy si ukládáte do souborů tak to dělejte,všude je forum na dané téma...omlouvám se všem,nejsem takový,ale takove články jako dělá pan Solný mě nadzvedávají klop.p

Odesláno: 23.11.2008 [11:54]

super,tak tohle je už o něčem jiném ..díky p.Sedláček

Odesláno: 25.11.2008 [08:06]

Pane Sedláčku, díky za vaši práci na tomto novém diskusním fóru. Je povedené, přehlednější, má to šmrnc. Já osobně bych dal přednost tomu, kdyby jednotlivé rubriky inzerce byly sloučeny do jedné. Když človek hledá nějaké náhradní díly či příslušenství - pak pro jistotu stejně prohlédne všechny rubriky. Stejně tak, když si budu chtít přečíst nějaké nové příspěvky do diskuse, budu hledat v rubrice "Řešení problémů" i v rubrice "Jen tak" protože něco zajímavého by mohlo být tam i tam. Na starých stránkách jsem prostě přečetl všechno, urážlivé maily jsem přeskočil a vybral jsem si to, co mě zajímalo. Zároveň však tuším, že za zřízením tohoto fóra je spousta poctivé práce a nechci vás od ní odradit. Nové stránky o motoroboru (ty laděné do zelena) mě velice nadchly. Očekávám od nich mimo jiné i to, že zde budou shrnuty obecné návody na opravy a problémy s PFkou, na kterých se shodnou někteří zkušenější Pfkáři. Nebo to bude na tomto obsahem tohoto fóra? Nevím, ale přesto se těším. S pozdravem PepaS.

Odesláno: 25.11.2008 [16:02]

PEPO MAŠ PRAVDU A PLNĚ SOUHLASIM STEBOU. TO NOVÉ JE PRO RICHLOKVAŠNE ZAN.

Odesláno: 26.11.2008 [19:04]

Toto je reakce na následující příspěvek:

PEPO MAŠ PRAVDU A PLNĚ SOUHLASIM STEBOU. TO NOVÉ JE PRO RICHLOKVAŠNE ZAN.

bože,ať je vás co nejméně jako ty..kolik jsi toho udělal..rychlokvaško,že kritizuješ práci druhých???!!!!:-klop

Odesláno: 28.11.2008 [13:37]


Toto je reakce na následující příspěvek:
bože,ať je vás co nejméně jako ty..kolik jsi toho udělal..rychlokvaško,že kritizuješ práci druhých???!!!!:-Při klop Totéž platí hlavně o tobě šité jako na miru kolik bereš za tu kampan nezaložiš taki agitacni středisko ???

Odesláno: 28.11.2008 [16:57]

Toto je reakce na následující příspěvek:


Toto je reakce na následující příspěvek:
bože,ať je vás co nejméně jako ty..kolik jsi toho udělal..rychlokvaško,že kritizuješ práci druhých???!!!!:-Při klop Totéž platí hlavně o tobě šité jako na miru kolik bereš za tu kampan nezaložiš taki agitacni středisko ???

hlupáku

Odesláno: 28.11.2008 [18:55]

zdravím. myslel jsem, že s novým forem skončí i tyto pubertální invektivy viz. výše, ale bohužel....ohnut

Odesláno: 29.11.2008 [12:39]

Toto je reakce na následující příspěvek:

zdravím. myslel jsem, že s novým forem skončí i tyto pubertální invektivy viz. výše, ale bohužel....ohnut

taky zdravím..no to je pravda,snad si to p.Sedláček přečte a nevhodné bude mazat... Dorm

Odesláno: 29.11.2008 [13:11]

Toto je reakce na následující příspěvek:

taky zdravím..no to je pravda,snad si to p.Sedláček přečte a nevhodné bude mazat... Dorm

Nejlepší by bylo zablokovat IP adresu těm kdo se zde nechovají podlé pravidel:

2 »

Nový příspěvek do tohoto tématu

[.bold.]tučné[./bold.]  [.italic.]kurzíva[./italic.]

Počet témat: 46 • Počet příspěvků: 174 • Počet registrovaných uživatelů: