Motorobot PF 62 - diskusní fórum

Index fóra » Návod » Jak na to


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /3w/wz.cz/p/pf62/forum/db_layer.php on line 31

Odesláno: 19.11.2008 [21:56]

Snažil jsem se o zachování maximální jednoduchosti, takže by to měl bez problémů zvládnout každý.

1. Pro čtení příspěvků není třeba se registrovat - pod jednotlivými odkazy se můžete proklikat, kam potřebujete, případně pomocí "Vyhledávání" (vpravo nahoře) najít příspěvky, v nichž se vyskytuje hledané slovo.

2. Pro psaní nových příspěvků je třeba se registrovat, tzn. kliknout na "Registrace" vpravo nahoře, vyplnit uživatelské jméno (nesmí obsahovat háčky, čárky a některé symboly - např. " . , / " aj.) a heslo - hotovo, můžete se příhlásit ("Příhlášení"), zakládat nová témata a odpovídat na existující příspěvky.

3. Kromě toho můžete po přihlášení pod odkazem "Můj profil" vyplnit svoji e-mailovou adresu a další podrobnosti, avšak nemusíte. Pokud však neuvedete svůj e-mail ochuzujete se o možnost, aby Vás ostatní uživatelé přímo kontaktovali.

4. Pokud chcete v textu příspěvku uvést odkaz na internetovou adresu - např. na Vaši fotku ve fotogalerii, stačí napsat tuto adresu včetně "http://", čímž se automaticky vytvoří odkaz na danou adresu.

5. Pokud něco nebude jasné, můžete v této sekci psát svoje dotazy a to i bez registrace.

6. Vaše připomínky ohledně fóra, prosím směřujte do sekce "Připomínky" v kategorii "Fórum".

Odesláno: 23.11.2008 [11:43]

ok forum pane Sedláček,tak to je super,jen častěji dávat odkaz do těch starších stránek,ať se sem naučí..ještě jednou díky klop

Odesláno: 23.11.2008 [12:02]

Pane Sedláčku, chtěl bych poprosit o "kuchařku" jak se dostat na tyto stránky k určeným tématům. Zkouším všechno možné, ale ta mašina mě do toho nechce pustit (špatné zadání, heslo včetně toho "motorobot" apod.). Nejsem totiž počítačový expert a v mém věku ani jím už asi nebudu, ale docela mi mrzí když je můj příspěvek zapsán pod hlavičkou "anonym". Ty já totiž ze zásady nemám rád! Proto, jestli Vás to nebude zatěžovat, popište v kostce jak to udělat, abych se mohl přihlásit na stánku tohoto fóra, které jinak považuji za velice povedené a přehledné. Děkuje Hradecký

Odesláno: 10.07.2014 [20:37]

nejde mi seřídit motor pf62 stále střílí do vyfuku isani už nevim co s tim

Odesláno: 10.07.2014 [20:37]

nejde mi seřídit motor pf62 stále střílí do vyfuku isani už nevim co s tim

Odesláno: 10.07.2014 [20:37]

nejde mi seřídit motor pf62 stále střílí do vyfuku isani už nevim co s tim

Odesláno: 08.05.2019 [18:58]

Dobrý den potřeboval bych rozměry gufer a ložisek na kliku a popřípadě kde kupujete .Děkuji

Nový příspěvek do tohoto tématu

[.bold.]tučné[./bold.]  [.italic.]kurzíva[./italic.]

Počet témat: 46 • Počet příspěvků: 174 • Počet registrovaných uživatelů: