Motorobot PF 62 - diskusní fórum

Index fóra » Připomínky » diesel


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /3w/wz.cz/p/pf62/forum/db_layer.php on line 31

Odesláno: 07.12.2008 [18:47]

Zdravím, chtěl bych se Vás odborníků zeptat zda je možné a jednoduché u benzínové verze nahradit motor dieslovým motorem? Zda mají stejné příruby a pod. Děkuji za odpověď. a netukejte si na čelo teprve jsem pf objevil a moc toho nevím ani jsem ji naviděl na vlastní oči. Jen vím. že je jednodušší sehnat benzínovou verzi než dieslovou. díkes Mates

Odesláno: 12.12.2008 [18:32]

Mates nie som odbornik ale pfku mam už dost dlhy čas. Myslim benzinak aj dieslak. Ak maš ktomu prirubu tak to neni problem pretože spojka a kompletny /zadok/prevodovka a diferencial su rovnake. Ropak

Odesláno: 07.03.2010 [11:39]

Toto je reakce na následující příspěvek:

Zdravím, chtěl bych se Vás odborníků zeptat zda je možné a jednoduché u benzínové verze nahradit motor dieslovým motorem? Zda mají stejné příruby a pod. Děkuji za odpověď. a netukejte si na čelo teprve jsem pf objevil a moc toho nevím ani jsem ji naviděl na vlastní oči. Jen vím. že je jednodušší sehnat benzínovou verzi než dieslovou. díkes Mates

Je to tak,výměna benzinu za diesel je pouze věcí příruby. Jenom je pak větší váha na předu takže se to tam převažuje více protože benzin má něco přes 30kg kdežto diesel přes metrák ovšem co se pak týče tahových podmínek to je sto a jedna,benzín na něj nemá nehledě že i spotřeba je významně nižší.

Nový příspěvek do tohoto tématu

[.bold.]tučné[./bold.]  [.italic.]kurzíva[./italic.]

Počet témat: 46 • Počet příspěvků: 174 • Počet registrovaných uživatelů: