Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /3w/wz.cz/p/pf62/forum/index.php on line 139

Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /3w/wz.cz/p/pf62/forum/index.php on line 140

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /3w/wz.cz/p/pf62/forum/db_layer.php on line 31

Notice: Undefined index: user_id in /3w/wz.cz/p/pf62/forum/index.php on line 259
Index fóra
Motorobot PF 62 - diskusní fórum

Index fóra

Anonym

Odesláno: 20.06.2010 [19:44]

PF-ky se vyráběly i v dieselu,bylo to PFD-63 ale oproti benzinu jich byla jen trocha. Já jsem předělával ten benzin na diesel protože jej mám na vození dřeva a je to dosti větší rozdíl. Problém je jen že pokud by to chtěl i na pole tak tam by to byl již dosti velký nápor na ruce. Benzín má asi nějakých 30kg kdežto diesel dobrý metrák ovšem tahá jako čert,dal jsem tam pneu 7,50-16 a ještě mám připravené závaží 80kg do každého kola takže když jej srovnám s Varinou s kterou jsem jezdil dřív tak je to nesrovnatelné ..
Ta Tj-6,5 je dražší to je pravda ale vyplatí se taky,M-6 je v podstatě její předchůdce.
Ať padne volba na cokoliv z těchto zmíněných strojů tak známí litovat určitě nebude,Jan.

Reakce na tento příspěvek


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /3w/wz.cz/p/pf62/forum/db_layer.php on line 31

Počet témat: 46 • Počet příspěvků: 174 • Počet registrovaných uživatelů: