Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /3w/wz.cz/p/pf62/forum/index.php on line 139

Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /3w/wz.cz/p/pf62/forum/index.php on line 140

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /3w/wz.cz/p/pf62/forum/db_layer.php on line 31

Notice: Undefined index: user_id in /3w/wz.cz/p/pf62/forum/index.php on line 259
Index fóra
Motorobot PF 62 - diskusní fórum

Index fóra


Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /3w/wz.cz/p/pf62/forum/db_layer.php on line 31

Odesláno: 06.06.2010 [12:40]

Dobrý deň!
O jednoosáky sa moc nezaujímam,no potreboval by som radu. Známy predáva RSáka a časom by chcel nejakú náhradu v podobe jednoosáku s vlečkou. Spolieha sa na mňa,že mu niečo vyberiem. Nerád by som,aby zobral niečo typu Vari/Terra a pod.,pretože je to ľahký stroj a s vlečkou rašeliny by mal problém,mám to odpozorované. Rozmýšlal som nad PF 62,ale neviem či sa vyrábali aj s dieselovým motorom. Ideál by bolo bez prerábky. Ďalšia možnosť by bola TJ 6,5,ale tie sú dvakrát drahšie ako PF-ky. Mohli by ste mi prosím napísať rozdiely medzi týmito strojmi? Prípadne by som ešte uvítal aj ťažkú silu a tak.Alebo nejakú obdobnú náhradu? Čo napr. M6? Ďakujem za odpovede. Marcel

Reakce na tento příspěvek

Počet témat: 46 • Počet příspěvků: 174 • Počet registrovaných uživatelů: